تاریخچه برند

نقطه‌ی آغاز هر برندی، تلاقی خلاقیت و همت عالی در یک زمان است. سال 1350 شمسی، نقطه پیدایش شرکت چرم آفتاب، توسط خاندان پورمنطقی است. برندی که از فراز و فرودها با سربلندی گذر کرده است و سال‌هاست که به عنوان تأمین کننده چرم برای بهترین برندهای ایرانی و غیرایرانی از خوشنامی و اعتبار بالایی برخوردار است.

mante logo

برند چرم منطِ (Mante Leather) آفریده نسل سوم از خانواده پورمنطقی، آقای امیرحسین پورمنطقی است. واژه مَنطِ به پاس ارج نهادن به خلاقیت و نوآوری پدر در تلفیق هنر ذاتی او در پدید آوردن آثاری فاخر از چرم طبیعی انتخاب شده است. همچنین ادای احترامی به تلاش بزرگ خاندان برای گرامیداشت یاد اوست.

داشتن کارخانه‌ای عظیم با خطوط کامل فرآوری پوست، استفاده از دانش روز جهان در کنار تجارب چند دهه فعالیت، داشتن کارگاه‌های طراحی و تولید اختصاصی و فروشگاه‌های متعدد در داخل و خارج از کشور، نشان دهنده قدرت برند بوده و موجب جلب اعتماد شرکای تجاری آن شده است.

aftab logo

منطِ به پشتوانه چرم آفتاب، صاحب تجربه همکاری با بیشتر برندهای چرم ایرانی و خارجی است. از رقابت نمی‌هراسد اما رقیبی برای این حجم از خلاقیت و هنر خود نمی‌بیند. جایگاه این برند، به دلیل دارا بودن کارخانه تولید و کارگاه‌های طراحی و دوخت، از ثبات واقعی برخوردار است. سرعت رشد بالای توسعه بخش فروشگاهی منطِ، نشان اعتماد سرمایه‌گذاران و شرکای تجاری برای راه‌اندازی شعب جدید در داخل و خارج از کشور است.

محصولات چرم مَنطِ

کیف های زنانه
چرم مَنطِ

برای دنبال کردن مد روز جهان کافیست منط را دنبال کنید. کیف‌های منط، به‌سان آثار هنری ماندگار، دست‌رنگ و دست‌دوزی شده از چرم خالص و طبیعی تولید می‌شوند.

کفش های زنانه
چرم مَنطِ

کفش های زنانه منط فقط برای راحتی و دوام طراحی نشده اند. این محصولات حاصل تلاشی هنرمندانه است، برگرفته از عاشقانه های طبیعت که برای خاص بودن شما طراحی شده است.

کیف های مردانه
چرم مَنطِ

اصالت و شخصیت همزمان در کالکشن آقایان،کاربردی و در عین حال منحصربه فرد. جلوه ای از هنر ایرانی با استانداردهای جهانی، برای نشان دادن ارزشمندی آنچه از دل این محصولات بیرون می آید.

اکسسوری های
چرم مَنطِ

تزئینات چرمی منط مخاطبان خود را با طبیعت پیوند می زند. دست‌سازی برای گریز از مصنوعات بشر، توجه به اصالت مفاهیم و بهانه ای برای جلوه‌گری درون مایه های زیبای شما

مَنطِ عزم خودرا برای جلب مشارکت طراحان روز دنیا برای خلق محصولاتی با استانداردهای جهانی،استفاده از دانش روز جهان در طراحی و تولید محصولات و حفظ دایمی کیفیت چرم به عنوان یک اولویت تغییر ناپذیر دو چندان کرده است. از این رو، همگام شدن با سبک زندگی در حال تحول برای دستیابی به راندمان بالاتر، پیشرو بودن در طراحی و تولید محصولات چرمی و در ارائه مد روز جهان، تداوم روند تولید با بالاترین کیفیت و ‌متنوع ترین رنگبندی و همقدم بودن با طراحان جهانی صنعت چرم از اولویت های تیم برند مَنطِ است.

original and balanced
آشنایی با مدیران
mante manager

فضا و فرهنگ مد جامعه امروز ایران، بستر مناسبی را فراهم کرده تا تمامی دست اندرکاران این عرصه بیش از هر زمان دیگری نیاز به پویایی، خلاقیت و نوآوری داشته باشند. به همین جهت ما باور داریم که دامنه وسیع تولید و طراحی محصولات چرمی که بی‌شک یکی از پایه‌های اصلی این فضاست که بیش از پیش اهمیت یافته است. در همین راستا و با بهره‌گیری از تجربه و تخصصی 50 ساله و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود که همواره با چاشنی نوآوری و خلاقیت همراه بوده است، اقدام به طراحی و تولید محصولاتی به روز و با کیفیت کرده‌ایم تا بتوانیم سهم بسزایی در تأمین سلایق مختلف علاقه‌مندان به این عرصه را داشته باشیم.

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی:

مشهد، ملک آباد، خیابان گویا، گویا 2، واحد 61

آدرس دفتر اروپا:

Trg Drage Iblera 10, 10000, Zagreb, Croatia

تلفن:

414 13 910 - 021

پست الکترونیک:

info@manteofficial.com

برند منط همیشه پذیرای نظرات، انتقادات و پیشنهادهای شماست. با ما در ارتباط باشید و تجربیات و انتقادات خود را به اشتراک بگذارید. برای ارسال پیام میتوانید از فیلد مقابل استفاده کنید و در صورت تمایل به برقراری تماس با شما، لطفاً شماره تماس خورا در انتهای متن ارسالی بنویسید.

آدرس شعب

فروشگاه اُپال تهران:

سعادت آباد، مجتمع تجاری اُپال، طبقه پنجم

فروشگاه بام لند تهران:

مرکز تجاری تفریحی بام‌لند، ورودی C طبقه زیر همکف، واحد GB36

فروشگاه تیدا سنتر تهران:

تقاطع پاسدارن و هروی مجتمع تجاری تیدا سنتر، طبقه منهای یک

فروشگاه سجاد مشهد:

خیابان سجاد، بین چهارراه بهار و بزرگمهر، مجتمع تندیس

فروشگاه احمدآباد مشهد:

خیابان احمدآباد، نبش احمدآباد ۱۱

فروشگاه آرمیتاژ مشهد:

خیابان هفت تیر، برج آرمیتاژ، طبقه اول

فروشگاه امام‌رضا(ع) مشهد:

خیابان امام‌رضا، بین امام‌رضا 26 و 28

فروشگاه دوم امام‌رضا(ع) مشهد:

خیابان امام‌رضا، بین امام‌رضا 6 و 8

فروشگاه شیرازی مشهد:

خیابان شیرازی، نبش شیرازی ۲، مجتمع تجاری قدس

فروشگاه دوم شیرازی مشهد

خیابان شیرازی، نبش شیرازی ۲، مجتمع تجاری قدس

فروشگاه دریا کنار:

مجتمع تجاری سیتی سنتر تتیس

فروشگاه تنکابن:

کریم آباد، روبروی کوچه مهران

فروشگاه گرگان:

خیابان سرخواجه، مجتمع تجاری آفتاب 2

فروشگاه دوم گرگان:

ابتدای ناهارخوران، مجتمع تجاری زینو

فروشگاه زاهدان:

خیابان شهید طالقانی، روبروی طالقانی 5

فروشگاه بوشهر:

چهارراه دادگستری، واحدهای تجاری هلال، واحد شماره 4

فروشگاه بیرجند:

خیابان آیت الله مدرس، نبش مدرس 15

فروشگاه اردبیل:

ابتدای خیابان حافظ، جنب اداره اوقاف

فروشگاه دپارتمان استور روشا تهران:

بزودی...

فروشگاه فدک مال اصفهان::

بزودی...

فروشگاه سیتی سنتر یزد:

بزودی...

فروشگاه مرکز خرید پدیده شاندیز مشهد:

بزودی...

اعطای نمایندگی فروش

سرعت رشد بالای توسعه بخش فروشگاهی منط، نشان اعتماد سرمایه گذاران و شرکای تجاری برای راه اندازی شعب جدید در داخل و خارج از کشور است. شما می‌توانید در صورت تمایل برای اخد نمایندگی محصولات مَنطِ، فیلد زیر را کامل کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

گارانتی محصولات

گروه چرم مَنطِ به جهت رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان تمام محصولات چرمی این شرکت را به مدت 6 ماه با برگ گارانتی ویژه تقدیم شما می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش به صفحه «خدمات گارانتی» مراجعه کنید: