تاریخچه برند

نقطه‌ی آغاز هر برندی، تلاقی همزمان خلاقیت و همت عالی است. سال 1350 شمسی، نقطه پیدایش شرکت چرم آفتاب، توسط خاندان پورمنطقی است. برندی که از فراز و فرودها با سربلندی گذشته و سال‌هاست که به عنوان تأمین کننده چرم برای بهترین برندهای ایرانی و غیرایرانی از خوشنامی و اعتبار بالایی برخوردار است. برندهای ایرانی و غیرایرانی از خوشنامی و اعتبار بالایی برخوردار است.

برند چرم منطِ (Mante Leather) آفریده نسل سوم از خانواده پورمنطقی، آقای امیرحسین پورمنطقی است. واژه مَنطِ به پاس ارج نهادن به خلاقیت و نوآوری پدر در تلفیق هنر ذاتی او در پدید آوردن آثاری فاخر از چرم طبیعی انتخاب شده است. همچنین ادای احترامی به تلاش بزرگ خاندان برای گرامیداشت یاد اوست.

داشتن کارخانه‌های عظیم با خطوط کامل فرآوری پوست، طراحی و تولید اختصاصی کالا های چرمی استفاده از دانش روز جهان در کنار تجارب چند دهه فعالیت و فروشگاه های متعدد در داخل و خارج از کشور، نشان دهنده‌ی قدرت برند بوده و موجب جلب اعتماد شرکای تجاری آن شده است.

aftab-skew

منطِ به پشتوانه چرم آفتاب، صاحب تجربه همکاری با بیشتر برندهای چرم ایرانی و خارجی است. از رقابت نمی‌هراسد اما رقیبی برای این حجم از خلاقیت و هنر خود نمی‌بیند. جایگاه این برند، به دلیل دارا بودن کارخانه تولید چرم و طراحی و دوخت اختصاصی محصولات چرمی از ثبات واقعی برخوردار است. چرم منطِ قادر به طراحی متریال و سفارشی سازی هر نوع محصول بر اساس نیاز مشتریان است. سرعت رشد بالای توسعه بخش فروشگاهی منطِ، نشان اعتماد سرمایه‌گذاران و شرکای تجاری برای راه‌اندازی شعب جدید در داخل و خارج از کشور است.

محصولات چرم منطِ

کیف های زنانه
چرم مَنطِ

برای دنبال کردن مد روز جهان کافیست منط را دنبال کنید. کیف‌های منط، به‌سان آثار هنری ماندگار، دست‌رنگ و دست‌دوزی شده از چرم خالص و طبیعی تولید می‌شوند.

کفش های زنانه
چرم مَنطِ

کفش‌های زنانه منطِ فقط برای راحتی و دوام طراحی نشده‌اند. این محصولات حاصل تلاشی هنرمندانه است، برگرفته از عاشقانه‌های طبیعت که برای خاص بودن شما طراحی شده است. زیره‌ی دست ساز حسی از لوکس بودن را برای شما به ارمغان می آورد.

 

کیف های مردانه
چرم مَنطِ

اصالت و شخصیت همزمان در محصولات سری آقایان، محصولاتی کاربردی و در عین حال منحصربه‌فرد که جلوه‌ای از هنر ایرانی با استانداردهای جهانی است. برای نشان دادن ارزش آنچه از دل این محصولات بیرون می‌آید.

اکسسوری های
چرم مَنطِ

اکسسوری‌های چرم منطِ مخاطبان خود را با طبیعت پیوند می‌زند. کالایی برای گریز از مصنوعات و توجه به اصالت مفاهیم بهانه‌ای برای نمایش بیرونی از درون مایه‌های زیبای شما. این محصولات قابلیت سفارشی سازی به صورت دست دوز را دارا می باشند.

logo-bottom

مَنطِ عزم خود را برای جلب مشارکت طراحان روز دنیا برای خلق محصولاتی با استانداردهای جهانی، استفاده از دانش روز جهان در طراحی و تولید محصولات و حفظ دائمی کیفیت چرم به عنوان یک اولویت تغییر ناپذیر دو چندان کرده است. از این رو، همگام شدن با سبک زندگی در حال تحول برای دستیابی به راندمان بالاتر، پیشرو بودن در طراحی و تولید محصولات چرمی و در ارائه مد روز جهان، تداوم روند تولید با بالاترین کیفیت و ‌متنوع‌ترین رنگ‌بندی و هم‌قدم بودن با طراحان جهانی صنعت چرم از اولویت‌های تیم برند مَنطِ است.

آشنایی با مدیران

فضا و فرهنگ مد جامعه امروز ایران، بستر مناسبی را فراهم کرده تا تمامی دست اندرکاران این عرصه بیش از هر زمان دیگری نیاز به پویایی، خلاقیت و نوآوری داشته باشند. به همین جهت ما باور داریم که دامنه وسیع تولید و طراحی محصولات چرمی که بی‌شک یکی از پایه‌های اصلی این فضاست که بیش از پیش اهمیت یافته است. در همین راستا و با بهره‌گیری از تجربه و تخصصی 50 ساله و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود که همواره با چاشنی نوآوری و خلاقیت همراه بوده است، اقدام به طراحی و تولید محصولاتی به روز و با کیفیت کرده‌ایم تا بتوانیم سهم بسزایی در تأمین سلایق مختلف علاقه‌مندان به این عرصه را داشته باشیم.