مدت گارانتی:

کالایی که در دستان شماست، از چرم طبیعی دست دوز و دست رنگ تولید شده است. خطوطی که در چرم مشاهده می‌شود جزئی از طبیعت چرم است. این محصولات همگی از چرم طبیعی تولید شده و طبق قوانین شرکت، شامل یک سال گارانتی می‌باشد.

استفاده از خدمات پس از فروش:

مشتری با مراجعه به هر یک از فروشگاه‌های برند چرم منط در سراسر کشور و ارائه فاکتور خرید یا تگ الصاقی محصول (حاوی بارکد و کارت گارانتی)، تقاضای خود را ارائه می‌دهد؛ متصدی فروشگاه پس از دریافت محصول از مشتری و اطمینان از اینکه کالای دریافتی تولیدی شرکت بوده و مشمول ارائه خدمات می‌باشد، کالا را به کارخانه ارسال می‌نماید. پس از دریافت کالا در کارخانه، درخواست مشتری مورد بررسی قرار گرفته و خدمات مقتضی به کالا صورت می‌گیرد. کالا پس از تعمیر توسط واحد کنترل کیفی چک شده و در صورت تایید به فروشگاه مربوطه ارسال می‌گردد.
در صورتی که خرید شما از فروشگاه اینترنتی چرم منطِ بوده است، کافی‌ست با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۳۴۱۴ داخلی ۳ تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. همکاران ما همواره آماده‌ی ارائه بهترین خدمات به شما هستند.

پوشش گارانتی:

گارانتی محصولات در صورتی که استفاده غیر اصولی از محصول (به تشخیص کارشناسان چرم مَنطِ) نشده باشد، معتبر است.

هر گونه آسیبی که توسط مشتری به کالا وارد شود شامل گارانتی نیست و در صورت امکان‌پذیر بودن ارائه خدمات، منوط به پرداخت هزینه است. مواردی مانند پارگی چرم، بریدگی، خراشیدگی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، حرارت و سوختگی، اثر عطر، لوازم آرایشی، مواد شیمیایی، شستشو و تماس با آب، روغن، تعریق، و … ، دِفرمگی کالای چرم در اثر نگهداری نامناسب و سایر موارد ناشی از استفاده نادرست از کالا باعث خارج شدن محصول از شرایط ضمانت می‌شود.

از آنجایی که آستر داخل کفش های چرم منط از چرم طبیعی بوده، به علت استفاده از مواد شیمیایی و گیاهی در فرایند تولید چرم و اسیدی بودن عرق پا امکان تیره شدن جوراب های رنگ روشن وجود دارد.

چرم های با فینیش نبوک، جیر، هورس (چرم‌های پرزدار) به علت شیوه خاص دباغی ممکن است در نتیجه فرآوری و پردازش‌های صورت گرفته رنگ پس دهند، به همین جهت از تماس این نوع چرم با پوشاک روشن و خودداری نمایید. همچنین توصیه می‌گردد برای تمیز نمودن محصولات تولید شده با این نوع چرم فقط از برس مخصوص و یا دستمال مرطوب(با نم بسیار کم) استفاده نموده و از مرطوب نمودن آن ها توسط واکس و هرگونه روغن های دیگر جدا خودداری نمایید. همچنین در این نوع چرم ها به منظور حفظ اصالت چرم، لایه رنگ اصلی بسیار سطحی بوده و در اثر تعریق و استفاده روزانه دچار تغییر رنگ می‌شوند. (تیره‌تر از حالت اولیه) که این تغییر به علت ماهیت دباغی امری طبیعی می‌باشد.

– موارد مصرفی نظیر پاشنه، بند کفش و یراق آلات استفاده شده در کفش. جز گارانتی تعمیر می‌باشد.
– خط و خش، چروک، پارگی و له شدگی در چرم بر اثر استفاده و کاربری نامناسب جز گارانتی نمی‌باشد.
– یراق الات و آستر در صورت موجود نبودن با نمونه مشابه موجود تعویض می‌شود.
– در محصولات رنگ تیره احتمال رنگ روی وجود دارد. علی الخصوص در نقاطی از محصول که تماس بیشتری با محیط اطراف دارد (مانند گوشه های کیف و قسمت جلو و پشت کفش).
– در صورت بروز هر یک از عیوب زیر مسئول فروشگاه می‌تواند محصولات دریافتی از مشتریان را با هماهنگی و تایید واحد فروش، جهت بررسی به شرکت ارسال کند:

ترک و شکستگی زیره کفش (گارانتی تعویض)
پارگی چرم از محل دوخت (گارانتی تعویض)
باز شدن دوخت (گارانتی تعمیر)
شکستگی و خرابی و رنگ رفتگی یراق آلات (گارانتی تعمیر)
مشکل و تغییر در رنگ چرم که جزو شرایط گارانتی باشد  (گارانتی تعمیر)

 


 

استفاده از گارانتی کالا هنگام خرید اینترنتی

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های چرم مَنطِ بوده است و تیم پشتیبانی مَنطِ می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چهارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. همچنین، فروشگاه اینترنتی مَنطِ امکان استفاده از یک سال گارانتی را برای مشتریان فراهم کرده است.

برای استفاده از این سرویس، اگر کالایی که به دست شما رسیده است دچار مشکل یا آسیب دیدگی باشد، یا اگر مشخصات کالای خریداری شده با آنچه که در قسمت ویژگیهای محصول در سایت نوشته شده است، مغایرت داشته باشد، یا اگر در طول دوره گارانتی کالا دچار آسیب دیدگی شده باشد، لازم است قبل از هر چیز، اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- در مرحله نخست لازم است جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی در مراحل استفاده از گارانتی، از جعبه مرسوله، از خود مرسوله و در صورت امکان و به صورت مشخص، از ایراد یا مغایرت محصول، به تعداد کافی عکس گرفته شود و به همراه شماره سفارش که در هنگام خرید در اختیار مشتری قرار گرفته است و مشخصات خریدار، به آدرس support@manteofficial.com ارسال شود.

۲- اقدام بعدی برای استفاده ازگارانتی کالا، تماس تلفنی با تیم خدمات گارانتی فروشگاه است. برای این کار با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۳۴۱۴ تماس بگیرید. همکاران ما شرایط را به طور کامل توضیح خواهند داد، اطلاعات مورد نیاز را ثبت می کنند و فرآیند استفاده از گارانتی آغاز می‌گردد.

۳- پس از هماهنگی با تیم خدمات گارانتی:

* مشتریان گرامی مَنطِ در صورتی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند، پس از تماس با تیم خدمات گارانتی فروشگاه اینترنتی مَنطِ، می‌توانند کالای واجد شرایط را به همراه کارت گارانتی، از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند. توجه داشته باشید که در صورت عدم ارسال اطلاعات به طور کامل و مشخص، فروشگاه اینترنتی مَنطِ هیچ گونه تعهدی در پیگیری آن نخواهد داشت.

** لطفا تا زمان رسیدن کالا به دفتر مرکزی چرم مَنطِ، کد رهگیری پست را نزد خود نگه دارید.

 

الف- شرایط کلی استفاده از گارانتی برای خریدهای اینترنتی

۱- اگر کالایی که به دست شما رسیده است، دچار پارگی یا آسیب دیدگی باشد یا اگر در طول دوره یک سال گارانتی، نیاز به استفاده از خدمات گارانتی باشد:

در این حالت، پس از طی مراحلی که در قدم اول ذکر شد، کالا توسط مشتری برای مَنطِ ارسال می شود و فروشگاه اینترنتی مَنطِ ، اقدامات لازم را جهت تعویض یا جایگزینی یا اعمال گارانتی (برای آن دسته از کالا هایی که گارانتی آنها به عهده مَنطِ می باشد) انجام می دهد. لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید:

  • چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از جمله شکستگی قفل یا یراق آلات، خراشیدگی، اشکال فنی و هر مشکلی که قبل از استفاده از کالا وجود داشته است باشد، خریدار باید ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات گارانتی تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد.

 

  • پس از اطلاع دادن مشتری و پیگیری تیم خدمات گارانتی و درصورت تایید کارشناس فنی ، شما می توانید کالای خود را طی مدت زمانی ۱۰ روز طبق شرایط ذکر شده در فرآیند استفاده از خدمات گارانتی، بازگردانید. هنگامی که کالای شما به تیم کارشناسی فنی تحویل داده شود، بررسی صورت گرفته و نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد. در این حالت، با توجه به نوع مشکل کالا، به یکی از دو حالت ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد:

* درصورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود و هزینه ارسال پرداخت شده از سوی مشتری عودت داده می شود. درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا نیز به مشتری عودت داده خواهد شد.

** درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید فروشگاه اینترنتی مَنطِ نبوده و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

لطفا توجه فرمایید: استفاده نادرست از محصول و اشکالات ظاهری و فنی (مانند شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر آن ایجاد می شود، استفاده از این سرویس را ناممکن می کند . استفاده نادرست شامل استفاده‌ی متفاوت با توصیه سازنده کالا، قید شده در دفترچه راهنمای کالا و یا کارت گارانتی کالا در مورد نگهداری از آن را شامل می‌شود.

 

۲- اگر مشخصات کالای خریداری شده با آنچه که در قسمت ویژگیهای محصول در سایت نوشته شده است، مغایرت داشته باشد:

در این حالت، پس از طی مراحلی که در قدم اول ذکر شد، فروشگاه اینترنتی مَنطِ طبق درخواست مشتری اقدام به تعویض یا بازپس گیری کالا می‌کند، اما لازم است موارد زیر مد نظر قرار گیرد:

* اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا و یا باز کردن بسته بندی آن قابل مشاهده است، (مانند رنگ یا ابعاد) باید کالا در شرایط اولیه خود باشد، از آن استفاده نشده باشد یا بسته بندی آن باز نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

** در نظر داشته باشید عکس محصولات، به علت شرایط استاندارد عکاسی و نور تیم عکاسی مَنطِ، ممکن است از نظر رنگ و چاپ چرم با کالایی که به دست شما می رسد تفاوت های بسیار جزئی داشته باشد و با استناد به آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، اطلاعات درج شده در وب سایت شامل رنگ اصلی، ابعاد،کاربرد است.

*** اگر سایز کفش مناسب نباشد، در اینصورت درخواست تعویض کفش تنها حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت و در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش تنها تست شده باشد و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی آن هیچگونه آثار استفاده مانند لکه و رنگ پریدگی وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

 

ب) اگر مشتری از خرید خود منصرف شده باشد

۱- در صورتی که هنوز سفارش ارسال نشده باشد، سفارش شما لغو می شود.

۲- اگر سفارش را تحویل گرفته اید و برگه تحویل آن را امضاء کرده اید و بعد از آن به هر دلیل از خرید منصرف شده اید، متأسفانه طبق شرایط و ضوابط فروشگاه اینترنتی مَنطِ امکان بازپس گرفتن کالا وجود ندارد و صرفا ۴۸ ساعت، فرصت دارید نسبت به تعویض کالا اقدام نمایید. خواهش می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشید که شما با امضای تحویل کالا، سفارش خود را پذیرفته‌اید و تنها در صورتی که در هنگام استفاده از آن به مشکلی خوردید، می‌توانید از تیم خدمات مشتریان مَنطِ کمک بخواهید. در این صورت همکاران ما خوشحال خواهند شد که برای برطرف شدن مشکل شما را یاری کنند.

 

پ) اگر کالا در هنگام ارسال توسط کالارسان یا پست دچار آسیب شده باشد.

در این حالت، با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط فروشگاه اینترنتی مَنطِ و بیمه بودن آنها از جانب شرکت پست یا سایر کالا رسان ها، لازم است همانگونه که در قدم اول بیان شد، آسیب‏‏ دیدگی حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به تیم خدمات مشتریان اطلاع داده شود تا در اولین فرصت، فروشگاه اینترنتی مَنطِ جهت تسهیل در روند پاسخگویی شرکت ارسال کننده کالا اقدامات لازم را انجام دهد. توجه داشته باشید با توجه به بسته بودن کالا، خسارات ناشی از حمل و نقل، تنها از جانب شرکتی که کالا با آن ارسال شده است قابل جبران است.

 

لطفاً به نکات زیر توجه کنید:

– کارشناسان فروشگاه اینترنتی مَنطِ ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی مَنطِ تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

– لازم به ذکر است که جایگزینی کالای معیوب، منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه اینترنتی مَنطِ بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در برگه مشخصات کالا) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه اینترنتی مَنطِ تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

– اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه اینترنتی مَنطِ در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا (درج شده در برگه مشخصات کالا) به مشتری را می‌پذیرد.

– پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه اینترنتی مَنطِ ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان فروشگاه اینترنتی مَنطِ ، به طور میانگین ۴۸ ساعت کاری زمان خواهد برد.

– از هنگامی که وضعیت کالا در فروشگاه اینترنتی مَنطِ ، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش چرم مَنطِ است.

– اگر کالا هدیه بوده و برگه مشخصات سفارش به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید و به همراه کالا ارسال نمایید.

– برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و فروشگاه اینترنتی مَنطِ تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه برگه مشخصات کالا و قبض شرکت پست از طریق ایمیل به آدرس support@manteofficial.com ، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود. از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید پستی را نگه داشته تا در زمان لازم به فروشگاه ارائه دهید.

– لطفا تا زمان رسیدن کالا به فروشگاه اینترنتی مَنطِ، کدرهگیری مرسوله خود را نزد خود نگه دارید.

– پس از طی مراحل ذکر شده، بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

– استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین خیابان بهار و خیابان بزرگمهر، پاساژ تندیس، طبقه پنجم، واحد ۵۰۲، کدپستی ۹۱۸۷۸۱۷۵۵۱ دفتر مرکزی چرم مَنطِ

– پس از دریافت کالا در انبار چرم مَنطِ، تیم خدمات مشتریان طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت نتیجه بررسی را به اطلاع شما خواهند رساند. علاوه بر این، در طی این مدت شما می توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۳۴۱۴ تماس بگیرید و وضعیت کالای بازگشتی را پیگیری نمایید.